logo
BB Erzurumspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
Paylaş:
18 Ağustos 2019 Pazar 15:46:57
futbol
16:00Sheffield Utd - Crystal Palace (S SPORT HD)Canlı
futbol
16:00St.Etienne - Brest (beIN SPORTS HD 3)Canlı
diğer
15:25Grandmaster - Strazhy GalaktikiCanlı
futbol
15:15FC Twente - RKC WaalwijkCanlı
futbol
15:15Standard Liège - Royal Mouscron-PéruwelzCanlı
futbol
15:15FC Dunărea Călărași - FC Petrolul PloieștiCanlı
futbol
15:15Mighty Wanderers - Moyale BarracksCanlı
basketbol
15:15Munali Suns - Green EaglesCanlı
futbol
15:01Besa - Klippans FFCanlı
diğer
15:00Dynamo Saint Petersburg - Neftyanik AlmetyevskCanlı
diğer
15:00Salavat Yulaev Ufa - Traktor ChelyabinskCanlı
futbol
15:00FK Dainava Alytus - Hegelmann LitauenCanlı
futbol
15:00Jetısu FK - AktöbeCanlı
futbol
15:00Sanna Khanh Hoa F.C. - Song Lam Nghe An F.C.Canlı
futbol
15:00Bunyodkor PFK - Metallurg BekabadCanlı
futbol
14:58Varobacka GIF - IF NorvallaCanlı
futbol
14:56Vikens IK - Brunnby FFCanlı
futbol
14:45Chiangmai FC - Trat FCCanlı
futbol
14:45Esbjerg fB - Lyngby BoldklubCanlı
futbol
14:45JK Nõmme Kalju - JK Viljandi TulevikCanlı
futbol
14:45Chonburi F.C. - Nakhon Ratchasima F.C.Canlı
futbol
14:30PSM Makassar - Persib BandungCanlı
basketbol
14:30Guang Xi Wei Zhuang - Anhui WenyiCanlı
tenis
14:20Ilya Filichev - Vladislav DavidovCanlı
diğer
14:15Strela Kazan U18 - Yamal Salekhard U18Canlı
futbol
14:15Greuther Furth - SSV Jahn RegensburgCanlı
futbol
14:15Holstein Kiel - Karlsruher SCCanlı
futbol
14:15Dynamo Dresden - 1. FC HeidenheimCanlı
futbol
14:15Sichuan Annapurna - Liaoning Whowin F.C.Canlı
basketbol
14:15Tayvan Bankı - FEU TamarawsCanlı
diğer
14:00Graz 99ers - SCL TigersCanlı
diğer
14:00Altai-Torpedo - HC AstanaCanlı
diğer
14:00Storm U17 - SKA-Varyagi U17Canlı
futbol
14:00Viðar Örn Kjartansson - Yevgeni LutsenkoCanlı
futbol
14:00Tatung F.C. - Taicheng LionsCanlı
futbol
14:00Ang Thong F.C. - ChachoengsaoCanlı
futbol
14:00Rayong - Sisaket F.C.Canlı
futbol
14:00Reading - Cardiff City (beIN SPORTS HD 4)Canlı
diğer
13:45HC Dynamo Saint Petersburg - Krasnaya ArmiyaCanlı
futbol
13:45Suphanburi F.C. - Port FCCanlı
futbol
13:45Sangju Sangmu Phoenix - Pohang SteelersCanlı
futbol
13:45SCG Muangthong United FC - PTT Rayong F.C.Canlı
futbol
13:45FC Rubin Kazan - Arsenal TulaCanlı
futbol
13:45Bangkok Thonburi Üniversitesi - Chamchuri United F.C.Canlı
futbol
13:45Trang - Nakhon Pathom United F.C.Canlı
futbol
13:45Thanh Hoa F.C. - Vicem Hai Phong F.C.Canlı
futbol
13:45Górnik Łęczna - Elana ToruńCanlı
tenis
13:30Nuria Parrizas-Diaz - Cagla BuyukakcayCanlı
futbol
16:00Sheffield United - Crystal Palace
futbol
16:00IK Sirius Fotboll - IFK Norrköping
futbol
16:00Örebro SK - BK Häcken
futbol
16:00Dalkurd FF - GAIS
futbol
16:00AS Saint-Étienne - Stade Brestois 29
futbol
16:00Piast Gliwice - Wisła Płock
futbol
16:00AIK Fotboll - Kalmar FF
futbol
16:00AC Sparta Prague - Banik Ostrava
futbol
16:00University of Pretoria F.C. - Steenberg United
futbol
16:00HamKam - KFUM
futbol
16:00Bidvest Wits F.C. - SuperSport United F.C.
futbol
16:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
16:00Longford Town U19 - Shelbourne FC U19
futbol
16:00Richards Bay - JDR Stars
futbol
16:00Bray Wanderers U19 - Waterford United U19
futbol
16:00SV Drochtersen/Assel - Lüneburger SK Hansa
futbol
16:00VfB Oldenburg - ETSV Weiche
futbol
16:00Royal Eagles - Mbombela United
futbol
16:00FC Şahter Karağandı - Kaysar
futbol
16:00BSC Hastedt - Schwachhausen
futbol
16:00Oldenburger - Frisia
futbol
16:00Kickers Emden - SC Spelle-Venhaus
futbol
16:00TuS Bersenbruck - FT Braunschweig
futbol
16:00FC Eintracht Rheine - Hammer SpVg
futbol
16:00Holzwickeder - SV Schermbeck
futbol
16:00Preussen Munster II - Sportfreunde Siegen
futbol
16:00SC Wiedenbrück 2000 - TSG Sprockhövel
futbol
16:00TuS Ennepetal - Rot Weiss Ahlen
futbol
16:00SV Westfalia Rhynern - TuS Erndtebrück
futbol
16:00FK Mjølner - Elverum Fotball
futbol
16:00CAPS United F.C. - Highlanders F.C.
futbol
16:00Herentals College - ZPC Kariba
futbol
16:00Salzburger AK 1914 - Grodig
futbol
16:00Les Mureaux - US Givry
futbol
16:00Wolverhampton U23 - Everton U23
futbol
16:00Les Lierres - Lydia Ludic Burundi Académic FC
futbol
16:00Uster - Lancy
futbol
16:00PFK Andijan - Navbahor Namangan
futbol
16:00Selangor FA - Polis Di-Raja Malezya FA
futbol
16:00Petaling Jaya City - UiTM FC
futbol
16:00Eintracht Celle - VfL Oldenburg 1894
futbol
16:00ASC 09 Dortmund - FC Gütersloh 2000
futbol
16:00Eckernförder SV - SV Eichede
futbol
16:00SV Gonsenheim - TuS Mechtersheim
futbol
16:001. Kaan-Marienborn - RSV Meinerzhagen
futbol
16:00SC Westfalia Herne - Paderborn 07 II
futbol
16:00SpVg Schonnebeck - Velbert
futbol
16:00Lupo Martini Wolfsburg - HSC BW Schwalbe Tundern
futbol
16:00Sasel - SV Rugenbergen
futbol
16:00Sportfreunde Baumberg - VfB 03 Hilden
futbol
16:00Clube Atlético Linense - Mirassol Futebol Clube
futbol
16:00Esporte Clube Noroeste - Rio Claro Futebol Clube
futbol
16:00Byåsen Toppfotball - Sola Fotball
futbol
16:00Nardo FK - FK Arendal
futbol
16:00Almirante Barroso - Concordia AC
futbol
16:00VfB Stuttgart II - TSV Ilshofen
futbol
16:00Santos FC U20 - São Bernardo Futebol Clube U20
futbol
16:00Cobh Ramblers U19 - Galway U19
futbol
16:00Derry City U19 - Sligo Rovers U19
futbol
16:00Assisense - Paulista Futebol Clube
futbol
16:00Guarulhos SP - São José Esporte Clube
futbol
16:00Grêmio Catanduvense de Futebol - Fernandopolis Futebol Clube
futbol
16:00Chartres II - Alerte S Montlouis
futbol
16:00Gor Mahia F.C. - Bandari F.C.
futbol
16:00SC Borgfeld - FC Oberneuland
basketbol
16:00Almanya - Polonya
basketbol
16:00Ferro Carril Oeste U19 - Estudiantes de Bahia Blanca U19
basketbol
16:00Estudiantes Formosa U19 - San Martin Corrientes U19
tenis
16:00Gauthier Onclin - Carl Soderlund
tenis
16:00Amadatus Admiraal - Jesper De Jong
futbol
16:15Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim
futbol
16:30FC Ufa - FC Rostov
futbol
16:30SFl Bremerhaven - Habenhauser FV
futbol
16:30Hatayspor - Altınordu
futbol
16:30The New Saints F.C. - Caernarfon Town
futbol
16:30F.C. Hertha 03 Zehlendorf - SC Tasmania Berlin
futbol
16:30Team TG - Carlstad United BK
futbol
16:30FC Zugdidi - Merani Tbilisi
futbol
16:30Hatayspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
16:30Sharing Youth - City Oilers Kampala
basketbol
16:30Banco Santa Fe U19 - Municipalidad Lujan Cuyo Mendoza U19
futbol
17:00Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki
futbol
17:00FC Khimki - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
17:00FC Mordovia Saransk - FC Chertanovo Moskova
futbol
17:00FC Nizhniy Novgorod - SKA-Khabarovsk
futbol
17:00Gornik Konin - Nielba Wągrowiec
futbol
17:00FK Ventspils - FK Rīgas Futbola skola
futbol
17:00AŠK Bravo Publikum - NK Domžale
futbol
17:00Club Atlético Patronato - Club Atlético Huracán
futbol
17:00Gjellerasen - Harstad IL
futbol
17:00FK Atlantas Klaipėda - Panevezys
futbol
17:00KOSC Wijgmaal - KFC Nijlen
futbol
17:00Racing FC Union Lüksemburg - FC Progrès Niedercorn
futbol
17:00SVG Bleiburg - Maria Saal
futbol
17:00Argja Bóltfelag - NSÍ Runavík
futbol
17:00Loenhout - Dikkelvenne
futbol
17:00KFC Mandel United - RSC Habay
futbol
17:00Rhodienne De Hoek - RCS Onhaye
futbol
17:00U.R. Namur - Verlaine
futbol
17:00KMSK Deinze - K.S.K. Heist
futbol
17:00Fossano Calcio - Vado F.C.
futbol
17:00Calcio Kreuzlingen - FC Luzern
futbol
17:00SP Tamai - Luparense
futbol
17:00Yverdon Sport - Neuchâtel Xamax
futbol
17:00Fluminense FutbolClub U20 - Sociedade Esportiva Palmeiras U20
futbol
17:00FC Rodange 91 - Muhlenbach
futbol
17:00Kjelsås Fotball - FK Senja
futbol
17:00IL Hødd - IL Stjørdals-Blink
futbol
17:00Foz do Iguacu U23 - Apucarana SC U23
futbol
17:00Gaucho Passo Fundo - SER Cruz Alta
futbol
17:00Internacional II - CE Aimore
futbol
17:00A.S.D.P. Ciliverghe di Mazzano - F.C. Legnago Salus S.S.D
futbol
17:00Club Universidad Nacional U20 - Tiburones Rojos de Veracruz U20
futbol
17:00KP Starogard Gdanski - JKS Jarota Jarocin
futbol
17:00KP Chemik Police - K.S. Sokół Kleczew
futbol
17:00Queimados FC - Profute Volantes
futbol
17:00Lavagnese - USD Fezzanese
futbol
17:00AS Roccella - ASD Corigliano Calabro
futbol
17:00Club Necaxa U20 - Club Santos Laguna U20
futbol
17:00Víkingur Gøta - EB/Streymur
futbol
17:00Gladiator 1924 - ACD San Tommaso
futbol
17:00Havnar Bóltfelag - IF Fuglafjordur
futbol
17:00Riteriai II - Vilniaus Vytis
futbol
17:00Jogeva Wolves - Tallinna JK Legion II
futbol
17:00Pohja-Tallinna JK Volta II - FC Ajax Lasnamäe
futbol
17:00OFK Sarisske Michalany - MFK Vranov nad Topľou
futbol
17:00Fylkir / Ellidi U19 - Dalvik Reynir U19
futbol
17:00TJ Baník Kalinovo - Tatran Oravske Vesele
futbol
17:00Liptovska Stiavnica - Novohrad Lucenec
futbol
17:00MŠK Námestovo - SK Pramen Kovacova
futbol
17:00Aglianese - ASD Grassina
futbol
17:00Francavilla 1931 - Grumentum Valdagri
basketbol
17:00Jockey Club - Lima Norte
basketbol
17:00Centro Espanol de Plottier U19 - Gimnasia Esgrima Comodoro Rivadavia U19
tenis
17:00Anastasia Potapova - Francesca Di Lorenzo
tenis
17:00Jil Belen Teichmann - Laura Siegemund
tenis
17:00Viktorija Golubic - Lin Zhu
tenis
17:00Romina Ccuno - Jazmin Ortenzi
diğer
17:00Al Avde - Al Mohandessin
futbol
17:00FC Midtjylland - Hobro IK
futbol
17:00Notts County - Wrexham
futbol
17:00Olimpik - FC Karpaty Lviv
futbol
17:00Royale Union Saint-Gilloise - K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen
futbol
17:00KPV - HJK
futbol
17:00Dundee - Aberdeen
futbol
17:00Stabæk Fotball - Kristiansund BK
futbol
17:00East Fife F.C. - Rangers
futbol
17:15Kızılkum Zarafşon - FK Dinamo Samarqand
futbol
17:30Barranquilla U20 - Universidad de Cordoba U20
futbol
17:30Slavoj TKZ Polná - FC Žďas Žďár nad Sázavou
futbol
17:30SK Batov 1930 - Provodov
futbol
17:30TJ Sigma Lutin - TJ Bohunovice
basketbol
17:30Atletico Lanus U19 - Boca Juniors, 19 yaş altı
tenis
17:30Pedro Sousa - Pedja Krstin
futbol
17:45AZ Alkmaar - FC Groningen
futbol
17:45Feyenoord - FC Utrecht
futbol
18:00Deportivo Alavés - Levante UD
futbol
18:00FC Botoșani - CS Universitatea Craiova
futbol
18:00PFC CSKA Sofia - Arda Kardzhali
futbol
18:00Stade de Reims - RC Strasbourg
futbol
18:00C.D. Aves - C.S. Marítimo
futbol
18:00F.C. Paços de Ferreira - C.D. Santa Clara
futbol
18:00Austriya Wien - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
18:00Sturm Graz - SK Rapid Wien
futbol
18:00Rheindorf Altach - TSV Hartberg
futbol
18:00FK Varnsdorf - FC Vysočina Jihlava
futbol
18:00MFK Karviná - FC Slovan Liberec
futbol
18:00Jablonec - FK Mladá Boleslav
futbol
18:00FC Rotor Volgograd - FC Shinnik Yaroslavl
futbol
18:00FC Torpedo Moskova - FC Tekstilshchik Ivanovo
futbol
18:00FC Avangard Kursk - FC Chaika Peschanokopskoye
futbol
18:00Unia Janikowo - Radunia Stezyca
futbol
18:00Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
futbol
18:00Trepca 89 - KF Gjilani
futbol
18:00KSZO Ostrowiec - LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
futbol
18:00KS Wisłoka Dębica - Podlasie
futbol
18:00Hetman Zamość - NKP Podhale
futbol
18:00Stal Kraśnik - GPTS Avia Świdnik
futbol
18:00Siarka Tarnobrzeg - MKS Sokol Sieniawa
futbol
18:00Wisla Pulawy - CKS Chełmianka Chełm
futbol
18:00F.C. Porto II - Varzim S.C.
futbol
18:00Cova da Piedade - C.D. Feirense
futbol
18:00Leixões S.C. - Nacional da Madeira
futbol
18:00Lindsdals IF - Saksemara IF
futbol
18:00Älmhults IF - Högaborgs BK
futbol
18:00Lidköpings - Stenungsunds IF
futbol
18:00Ängelholms FF - IFK Malmö
futbol
18:00Skjetten - IF Fløya
futbol
18:00Mladost Lješkopolje - OFK Titograd
futbol
18:00AZ Picerno ASD - AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
futbol
18:00FK TJ Štěchovice - SK Benešov
futbol
18:00FK Zeta - Iskra Danilovgrad
futbol
18:00FK Kom Podgorica - OFK Grbalj
futbol
18:00Dinamo Vranje - FK Metalac Gornji Milanovac
futbol
18:00Fraficar Beograd - FK Kolubara Lazarevac
futbol
18:00Kabel Novi Sad - Sindelic Belgrade
futbol
18:00FK Novi Pazar - Trayal
futbol
18:00FK Zemun - Zarkovo
futbol
18:00FK radnicki Pirot - Zlatibor
futbol
18:00FK Smederevo - Buducnost Dobanovci
futbol
18:00TEK Sloga - FK BSK Borča
futbol
18:00Proleter Mihajlovac - Buducnost Krusik
futbol
18:00FK Borec - FK Vardar
futbol
18:00FK Makedonija Gjorče Petrov - Academy Pandev
futbol
18:00FK Sileks - FK Shkëndija
futbol
18:00FK Renova - Struga Trim & Lum
futbol
18:00Rakovnik - FK Admira Prague
futbol
18:00MAS Taborsko - Sokol Hostoun
futbol
18:00Rudar Pljevlja - Sutjeska
futbol
18:00Giugliano - Sorrento Calcio
futbol
18:00Ljungskile SK - Assyriska Turabdin IK
futbol
18:00FC Trollhättan - Tvååkers IF
futbol
18:00U.C. AlbinoLeffe - Calcio Lecco 1912
futbol
18:00Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz
futbol
18:00SKS Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz
futbol
18:00RKS Radomsko - KS Wasilkow
futbol
18:00C.S. Marítimo II - F.C. Vizela
futbol
18:00S.C. Espinho - Gondomar S.C.
futbol
18:00Praiense - GD Fontinhas
futbol
18:00FK Slavoj Trebišov - FC ŠTK 1914 Šamorín
futbol
18:00OFK Malzenice - TJ Družstevník Veľké Ludince
futbol
18:00Juarez U20 - Querétaro F.C. U20
futbol
18:00Reims - Strasbourg (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
18:00Türkiye - İtalya
tenis
18:00Maria Camila Osorio Serrano - Katerina Stewart
tenis
18:00Emilie Lindh Gallagher - Ingrid Gamarra Martins
tenis
18:00Gage Brymer - Ricardo Rodriguez
futbol
18:30Chelsea - Leicester City
futbol
18:30Malmö FF - Falkenbergs FF
futbol
18:30IF Bromharitaojkarna - Östers IF
futbol
18:30Legia Warsaw - Zagłębie Lubin
futbol
18:30Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
futbol
18:30TSV Steinbach - TSV Lehnerz
futbol
18:30Hønefoss BK - Finnsnes IL
futbol
18:30Dunakanyar-Vác FC - Dorogi FC
futbol
18:30Honka Akatemia - Tampereen Ilves II
futbol
18:30Närpes Kraft - Kokkolan Palloseura
futbol
18:30FK Jedinstvo Bijelo Polje - Arsenal Tivat
futbol
18:30VPS Juniorit - JBK
futbol
18:30PEPO Lappeenranta - FC Viikingit
futbol
18:30Pallo-Kerho 37 - RoPS II
futbol
18:30Syayaksyarven Loyske - FJK
futbol
18:30SOL Abobo - Bouake
futbol
18:30GNK Dinamo Zagreb II - Osijek II
futbol
18:30NK Croatia Zmijavc - NK Dubrava
futbol
18:30BSK Bijelo Brdo - NK Rudeš
futbol
18:30Nyíregyháza Spartacus FC - Békéscsaba 1912 Előre SE
futbol
18:30Kazincbarcikai SC - Tiszakecske
futbol
18:30U.S.D. Virtusvecomp Verona - A.S.D. Union ArzignanoChiampo
futbol
18:30A.S. Avellino 1912 - A.S. Bari
futbol
18:30Sicula Leonzio - US Vibonese Calcio
futbol
18:30NK GOŠK Gabela - Slaven Zivinice
futbol
18:30NK TOSK Tesanj - HNK Čapljina
futbol
18:30NK Triglav Kranj U19 - Rudar Velenje U19
futbol
18:30International Belgrade U19 - FK Radnički Niš U19
futbol
18:30Balmazújvárosi FC - Aqvital Csakvar
futbol
18:30Chelsea - Leicester (S SPORT HD)
basketbol
18:30KIU Titans - Our Savior
basketbol
18:30Çek Cumhuriyeti - Macaristan
basketbol
18:30Naval - All Bloods
basketbol
18:30Atletico Temperl Rosario U19 - Atalaya Rosario U19
tenis
18:30Magda Linette - Anna Blinkova
tenis
18:30Fiona Ferro - Elizabeth Mandlik
tenis
18:30Kaia Kanepi - Nadiya Kichenok
tenis
18:30Juan Sebastian Gomez - Joao Hinsching
futbol
18:45Independiente Juniors - Atletico Porteno
diğer
19:00Eira - Shabab Al-Hussein SC
futbol
19:00Union Berlin - RasenBallsport Leipzig
futbol
19:00FC Dynamo Moskova - Lokomotiv Moskova
futbol
19:00Brøndby IF - AaB Fodbold
futbol
19:00CD Numancia - AD Alcorcón
futbol
19:00Deportivo de La Coruña - Real Oviedo
futbol
19:00Royal Antwerp - Sint-Truidense
futbol
19:00HNK Hajduk Split - HNK Gorica
futbol
19:00A.C. Perugia Calcio - Brescia Calcio
futbol
19:00IK Start - Tromsdalen UIL
futbol
19:00Nest-Sotra Fotball - KIL Toppfotball
futbol
19:00Raufoss IL - Ullensaker/Kisa IL
futbol
19:00Sandnes Ulf - FK Jerv
futbol
19:00Strømmen IF - Notodden FK
futbol
19:00Ranheim Fotball - Molde FK
futbol
19:00Vålerenga Fotball - FK Haugesund
futbol
19:00Mjøndalen IF - SK Brann
futbol
19:00FK DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Zemplín Michalovce
futbol
19:00Tromsø IL - Lillestrøm SK
futbol
19:00FC Torpedo Armavir - FC Baltika Kaliningrad
futbol
19:00FC Krasnodar II - FC Tom Tomsk
futbol
19:00Riga - FK Liepāja
futbol
19:00ND Mura 05 - Rudar Velenje
futbol
19:00EsPa - Helsingin Palloseura
futbol
19:00Íþróttabandalag Vestmannaeyja - Knattspyrnufélag Akureyrar
futbol
19:00Sabail - Zirə IK
futbol
19:00CS Petrocub - FC Sfîntul Gheorghe
futbol
19:00Club Sport Alianza Atlético Sullana - Deportivo Cultural Santa Rosa
futbol
19:00Club Almagro - Club Atlético San Martín de Tucumán
futbol
19:00TSV Schwaben Augsburg - Schwabmünchen
futbol
19:00MTK Budapest - Soroksár SC
futbol
19:00Kvik Halden FK - Moss FK
futbol
19:00Bryne FK - Fredrikstad FK
futbol
19:00Oppsal IF - Odds BK II
futbol
19:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C - Maccabi Tel Aviv F.C.
futbol
19:00Swit Skolwin - Polonia Środa Wielkopolska
futbol
19:00Lusitania Lourosa - F.C. Pedras Rubras
futbol
19:00Merelinense - Berco
futbol
19:00CF Canelas 2010 - FC Felgueiras
futbol
19:00Fabril do Barreiro - CF Esperança de Lagos
futbol
19:00Amora F.C. - Louletano D.C.
futbol
19:00Lusitano de Vildemoinhos - Vila Real
futbol
19:00Grupo Sportivo de Loures - SU Sintrense
futbol
19:00Sport Benfica e Castelo Branco - Oliveira do Hospital
futbol
19:00Montalegre - AD Oliveirense
futbol
19:00SC Coimbrões - A.D. Sanjoanense
futbol
19:00Sport Grupo Sacavenense - Olimpico Montijo
futbol
19:00Juventude de Pedras Salgadas - Vitoria Guimarães SC II
futbol
19:00Clube Oriental de Lisboa - S.C.M. Aljustrelense
futbol
19:00Associacao Recreativa Sao Martinho - Clube Desportivo Cerveira
futbol
19:00C.D. Pinhalnovense - Real Sport Clube de Queluz
futbol
19:00C.D. Trofense - F.C. Arouca
futbol
19:00Valadares Gaia Futebol Clube - Ginasio Figueirense
futbol
19:00UD Santarém - RD Agueda
futbol
19:00Marinhense - GD Vitoria de Sernache
futbol
19:00Stade Malien - CSC
futbol
19:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
futbol
19:00Mieszko Gniezno - Grom Nowy Staw
futbol
19:00Partizan Belgrade U19 - FK Rad U19
futbol
19:00KAC 1909 - Saint Michael ob Bleiburg
futbol
19:00Panionios G.S.S. - Levadiakos
futbol
19:00US Ladispoli - A.S.D. Flaminia Civita Castellana
futbol
19:00Sloga Mravince - NK OSK Otok
basketbol
19:00Green Buffaloes - Matero Magic
basketbol
19:00Finlandiya - Rusya
tenis
19:00Jeremy Jahn - Christopher O'Connell
futbol
19:15Konyaspor - MKE Ankaragücü
futbol
19:15ACF Fiorentina - A.C. Monza Brianza 1912
futbol
19:15BB Erzurumspor - İstanbulspor
futbol
19:15Konyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15BB Erzurumspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
19:15Cabal/Farah - Dodig/Polasek
futbol
19:30Vastese - S.S. Chieti Calcio
futbol
19:30La Bañeza Fútbol Club - Cultural y Deportiva Leonesa
futbol
19:30Vendaval - CD Ilopaneco
futbol
19:30Girona FC - Sporting de Gijón
futbol
19:30Lviv - Shakhtar Donetsk
futbol
19:30Zorya Luhansk - PFC Oleksandriya
futbol
19:30Unión La Calera - Club Universidad de Şili
futbol
19:30FC Differdange 03 - US Hostert
futbol
19:30PFC Neftochimic Burgas - FC Strumska Slava
futbol
19:30Reggiana 1919 - Juventus U23
futbol
19:30Hapoel Petah Tikva F.C. - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
futbol
19:45FC Gorodeya - FC Dinamo Minsk
futbol
19:45Lamia F.C. - Volos NFC
diğer
20:00Las Tunas - Granma
diğer
20:00Camagüey - Holguín
diğer
20:00Sancti Spíritus - Santiago de Küba
diğer
20:00Villa Clara - Guantánamo
diğer
20:00Cienfuegos - Industriales
diğer
20:00Mayabeque - Matanzas
diğer
20:00Artemisa - Isla de la Juventud
diğer
20:00Pinar del Rio - Ciego de Avila
futbol
20:00RCD Espanyol - Sevilla FC
futbol
20:00Club Universidad Nacional - Tiburones Rojos de Veracruz
futbol
20:00Teplice - Viktoria Plzen
futbol
20:00Club Celaya - Cimarrones de Sonora
futbol
20:00Partizan Belgrade - FK Rad
futbol
20:00Deportivo Marquense - Deportivo Xinabajul
futbol
20:00Al-Ahly Shendi - Hay Al Wadi
futbol
20:00Knattspyrnudeild UMFG - HK Kópavogur
futbol
20:00Valencia CF II - Gimnàstic de Tarragona
futbol
20:00Sheriff Tiraspol - FC Milsami
futbol
20:00Puntarenas F.C. - Barrio Mexico
futbol
20:00Ringkøbing - Thisted FC
futbol
20:00FK Partizani Tirana - Kukesi
futbol
20:00Vasas SC - FC Ajka
futbol
20:00BFC Siófok - Győri ETO
futbol
20:00Szombathelyi Haladás - Szolnoki MÁV FC
futbol
20:00Budafoki MTE-Ujbuda - Budaörsi SC
futbol
20:00Gyirmot Sportegyesulet - Szeged 2011
futbol
20:00Deportivo Sanarate - Antigua GFC
futbol
20:00Unionistas de Salamanca CF - Estudiantes de Mérida
futbol
20:00Municipal Santa Ana - Curridabat
futbol
20:00C.D. Suchitepéquez - CSyD Nueva Concepcion
futbol
20:00Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski
futbol
20:00Andorra CF - AE Prat
futbol
20:00FC Koper - NK Nafta Lendava
futbol
20:00Atletico Venezuela II - Caracas II
futbol
20:00Burgos CF - Real Madrid C.F. II
basketbol
20:00Seirin - La Family Riteros
tenis
20:00Veronika Kudermetova - Bernarda Pera
tenis
20:00Raymond Sarmiento - Daniel Nguyen
tenis
20:00Voskoboeva/Kichenok - Kalashnikova/Sanchez
tenis
20:00Stosur/Zhang - Morozova/Srebotnik
diğer
20:05Philadelphia Phillies - San Diego Padres
diğer
20:05New York Yankees - Cleveland Indians
diğer
20:05Boston Red Sox - Baltimore Orioles
diğer
20:05Ev sahibi (run) - Deplasman (run)
futbol
20:05Cartagena-Guanacaste - Santa Rosa Santa Cruz
diğer
20:07Toronto Blue Jays - Seattle Mariners
diğer
20:10Cincinnati Reds - St.Louis Cardinals
diğer
20:10Tampa Bay Rays - Detroit Tigers
futbol
20:15Vilafranquense - S.L. Benfica II
diğer
20:20Atlanta Braves - Los Angeles Dodgers
futbol
20:30PFC Cherno More Varna - Ludogorets 1945
futbol
20:30Vitoria Guimaraes - Boavista Porto
futbol
20:30OFK Petrovac - Buducnost Podgorica
futbol
20:30Beitar Jerusalem F.C. - Hapoel Be'er Sheva F.C.
basketbol
20:30Yunanistan - Sırbistan
diğer
20:35Washington Nationals - Milwaukee Brewers
futbol
21:00FC Steaua București - CSM Studențesc Iași
futbol
21:00Cádiz CF - SD Ponferradina
futbol
21:00UD Las Palmas - SD Huesca
futbol
21:00K.A.A. Gent - K.V. Oostende
futbol
21:00Heracles Almelo - PSV Eindhoven
futbol
21:00HNK Rijeka - NK Osijek
futbol
21:00Viking FK - Strømsgodset IF
futbol
21:00Olmedo - Club Deportivo El Nacional
futbol
21:00C.A. Progreso - Defensor Sporting
futbol
21:00Liverpool Montevideo - Racing Club de Montevideo
futbol
21:00Montevideo Wanderers F.C. - Rampla Juniors
futbol
21:00FK Vojvodina - TSC Backa Topola
futbol
21:00FK Mačva Šabac - FK Napredak Kruševac
futbol
21:00Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Fylkir
futbol
21:00Bassam - Sporting Club de Gagnoa
futbol
21:00Los Caimanes - CD Coopsol
futbol
21:00Club Olympique de Bamako - Yeelen
futbol
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Siquinala
futbol
21:00Campos AA - Goytacaz
futbol
21:00Sant Andreu Sao Paulo - Associação Desportiva São Caetano
futbol
21:00Serrano Petropolis - Audax Rio de Janeiro Esporte Clube
futbol
21:00S.E.R. Caxias do Sul - CE Lajeadense
futbol
21:00C.A. Bella Vista - Albion Montevideo
futbol
21:00Barra Mansa FC - Araruama
futbol
21:00Quiche - Solola
futbol
21:00A.C. Renate - Calcio Como
futbol
21:00Sport Club Corinthians Paulista U20 - Sao Paulo U20
futbol
21:00UA Horta - CF Badalona
futbol
21:00Barcelona Esporte Clube - CGI Abril 7
futbol
21:00Santa Cruz Futebol Clube - Mageense
futbol
21:00CFRJ Marica - Rio Sao Paulo
futbol
21:00Villarrubia CF - Villacanas
futbol
21:00Algeciras CF - AD Ceuta
futbol
21:00Arosa SC - Pontevedra CF
futbol
21:00UD Fuente De Cantos - Azuaga
futbol
21:00CD Calamonte - Zarceno
tenis
21:00Aljaz Bedene - Viktor Durasovic
tenis
21:00Svetlana Kuznetsova - Madison Keys
futbol
21:05William Brown - Barracas Central
diğer
21:15Kansas City Royals - New York Mets
futbol
21:15Club Centro Deportivo Municipal - EM Deportivo Binacional
futbol
21:15NK Aluminij - Olimpija Ljubljana
futbol
21:30Udinese Calcio - F.C. Südtirol
futbol
21:30Cagliari Calcio - A.C. ChievoVerona
futbol
21:30Ascoli Calcio 1898 - Trapani Calcio
futbol
21:30A.S. Cittadella - Carpi F.C. 1909
futbol
21:30Empoli F.K - Delfino Pescara 1936
futbol
21:30Hellas Verona F.C. - U.S. Cremonese
futbol
21:30Ypiranga Futebol Clube - Boa Esporte Clube
futbol
21:30Defensa y Justicia - Arsenal de Sarandí
futbol
21:30Tuzla City - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
21:30Frosinone Calcio - Monopoli
futbol
21:30Club Atlético Acassuso - CA Los Andes
futbol
21:30Deportivo Riesta - Gimnasia y Esgrima de Jujuy
futbol
21:30Caucaia - Uniclinic
futbol
21:30Club Atlético Central Córdoba - Club El Porvenir
futbol
21:30Real Pilar - Deportivo Español
futbol
21:30Rieti - Ternana Calcio
futbol
21:30Vis Pesaro - A.C. Rimini 1912
futbol
21:30Teramo - A.S. Gubbio 1910
futbol
21:30Loja - CD El Palo
basketbol
21:30El Bosque - HB Club
tenis
21:30Kateryna Kozlova - Alizé Cornet
tenis
21:30Polona Hercog - Aliaksandra Sasnovich
futbol
21:45Göztepe S.K. - Antalyaspor
futbol
21:45Kasımpaşa SK - Trabzonspor
futbol
21:45Yeni Malatyaspor - İstanbul BFK
futbol
21:45A.C. Pisa 1909 - Bologna F.C. 1909
futbol
21:45U.S. Sassuolo Calcio - Spezia Calcio
futbol
21:45U.S. Lecce - U.S. Salernitana 1919
futbol
21:45S.P.A.L - FeralpiSalò
futbol
21:45Akhisar Belediyespor - Adanaspor
futbol
21:45Altay SK - Ümraniyespor
futbol
21:45Kasımpaşa - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Göztepe - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Akhisarspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altay - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Real Betis - Real Valladolid
futbol
22:00Stade Rennais F.C. - Paris Saint-Germain F.C.
futbol
22:00Fluminense FutbolClub - CSA Maceio
futbol
22:00São Paulo - Ceará Sporting Club
futbol
22:00Bajai LSE - Goiás Esporte Clube
futbol
22:00Cruzeiro Esporte Clube - Santos
futbol
22:00F.C. Krotone - U.C. Sampdoria
futbol
22:00CRB Maceio - EC Vitoria Salvador
futbol
22:00Deportes Antofagasta - CD Cobresal
futbol
22:00FC Confianca SE - Treze Futebol Clube
futbol
22:00Sport Boys Warnes - Guabirá
futbol
22:00Club Bamin Real Potosí - Club Blooming
futbol
22:00Club Atlético Gimnasia y Esgrima - Defensores de Belgrano
futbol
22:00Associação Portuguesa de Desportos - Clube Atlético Juventus
futbol
22:00Manaus - Brusque Futebol Clube
futbol
22:00Trindade AC - America Goias
futbol
22:00Morrinhos - Jaragua SC
futbol
22:00İbis SC - Clube Atlético do Porto
futbol
22:00Anápolis FC - Esporte Clube Rio Verde
futbol
22:00Deportes Linares - Córdoba CF
basketbol
22:00Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
basketbol
22:00Ameghino de Villa Maria U19 - Estudiantes Concordia U19
tenis
22:00Heather Watson - Sara Sorribes Tormo
tenis
22:00Marcos Giron - Borna Gojo
tenis
22:00Bjorn Fratangelo - Petros Chrysochos
tenis
22:00Damir Dzumhur - Strong Kirchheimer
diğer
22:05Texas Rangers - Minnesota Twins
diğer
22:10Colorado Rockies - Miami Marlins
futbol
22:15Stjarnan - Íþróttabandalag Akraness
futbol
22:30Universitario de Sucre - Stormers San Lorenzo
futbol
22:30C.D. Fortaleza - Independiente Petrolero
futbol
22:30Club Bolívar - San Jose Oruro
futbol
22:30Club Universitario Beni - Real Santa Cruz
futbol
22:30Colchagua Club de Deportes - General Velasquez
futbol
22:30Ñublense - Deportes La Serena
futbol
22:30Deportivo Chiantla - Deportivo Reu
futbol
22:30Provincial Osorno - Deportes Union Companias
futbol
23:00Atletico Madrid - Getafe CF
futbol
23:00Sporting Lisbon - S.C. Braga
futbol
23:00Atletico Cali - Boca Juniors De Cali
futbol
23:00Boca Juniors II - CA Aldosivi II
futbol
23:00C.S.D. Rangers - C.D. Melipilla
futbol
23:00Barcelona Atletico - Atletico Pantoja
futbol
23:00Deportivo Capiatá - Club Guaraní
futbol
23:00Club de Deportes Valdivia - Deportes Temuco
futbol
23:00CD San Marcos de Arica - AC Colina
futbol
23:00Atlético Venezuela - Llaneros
futbol
23:00Estudiantes de Mérida - Aragua
basketbol
23:00Atletico Riojano La Club Rioja U19 - Inca Huasi San Juan U19
tenis
23:00Camila Giorgi - Margarita Gasparyan
tenis
23:00Daniil Medvedev - David Goffin
futbol
23:05Club Atlético Tigre - Quilmes Atlético Club
diğer
23:07Los Angeles Angels - Chicago White Sox
diğer
23:07Oakland Athletics - Houston Astros
diğer
23:10Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants
futbol
23:15Fuerza Amarilla - Técnico Universitario
futbol
23:30Sporting Cristal - Sport Boys Warnes
futbol
23:30Club Deportivo Sport Loreto - Atletico Grau
futbol
23:30Union Huaral - Santos Ica
tenis
23:30Prajnesh Gunneswaran - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
23:30Lloyd Harris - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
23:30Richard Berankis - Jason Jung
futbol
23:45Club Atlético Lanús - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
00:00Alianza Petrolera - Atlético Bucaramanga
futbol
00:00Santa Cruz Futebol Clube - FC Globo
futbol
00:00C.A. Peñarol - Juventud de Las Piedras
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Municipal Pérez Zeledón
futbol
00:00CD Cuautla - Uruapan
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - AD Guanacasteca
futbol
00:00Deportivo Mixco - Club Xelajú MC
futbol
00:00Chagos Islands - Agropecuario
futbol
00:00Sansare - Aurora Guatemala
futbol
00:00Chinandega - Juventus FC Managua
futbol
00:00Deportivo Ocotal - ART Municipal Jalapa
futbol
00:00Caracas - Academia Puerto Cabello
futbol
00:00Brujos Mario Calvo - CD Racing Junior de Armenia
basketbol
00:00Bauru - Club Athletico Paulistano
basketbol
00:00UNIFAE-Sao Joao Boa Vista - Rio Claro
basketbol
00:00Ciclista Parana U19 - Atenas Cordoba U19
tenis
00:00Denis Kudla - Robin Haase
futbol
00:15Club Jorge Wilstermann - Aurora FC
futbol
00:15Independiente San Vicente - Chalatenango
futbol
00:30Audax Italiano - C.D. Palestino
futbol
00:30Chimaltenango - Deportivo San Pedro
basketbol
00:30El Tribuno de Salta U19 - Talleres De Tafi Viejo U19
basketbol
00:30Hindu Catamarca U19 - Andes Talleres Mendoza U19
futbol
01:00Club Necaxa - Club Santos Laguna
futbol
01:00Junior de Barranquilla - Club Independiente Santa Fe
futbol
01:00Associação Chapecoense de Futebol - Avaí Futebol Clube
futbol
01:00Loros de la Universidad de Colima - Alebrijes de Oaxaca
futbol
01:00L.D. Alajuelense - Universidad de Kosta Rika
futbol
01:00Platense Puerto Cortes - Club Deportivo Honduras Progreso
futbol
01:00Indy Eleven - Saint Louis FC
futbol
01:00Atlético San Luis II - Club Canoneros Marina
futbol
01:00Monagas SC - Deportivo Táchira
basketbol
01:00Institucion Sarmiento - Temperley
tenis
01:00Monroe/Sandgren - Bopanna/Sharan
futbol
01:30Club Sport Emelec - Independiente del Valle
futbol
01:30Club Libertad - River Plate Asuncion
futbol
02:00Atletico Nacional - Unión Magdalena
futbol
02:00Boca Juniors - CA Aldosivi
futbol
02:00Atlético Chiriquí - AF Sporting San Miguelito
futbol
02:00Alianza de Panama - Costa del Este FC
basketbol
02:00San Juan Evangelista - Estadio Espanol
basketbol
02:00Pumas Puero Montt - Osorno
basketbol
02:00Puerto Varas - CEB Puerto Montt
basketbol
02:00Las Animas - Deportivo Valdivia
tenis
02:00Tomas Berdych - Andreas Seppi
diğer
02:10Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs
futbol
02:30Oriente Petrolero - The Strongest
tenis
02:30Marach/Melzer - Martin/Chardy
futbol
03:00Juarez - Querétaro F.C.
futbol
03:00Santiago Morning - CD Cobreloa
basketbol
03:00Wilde Sporting - Urquiza
tenis
03:30Marius Copil - Martin Klizan
futbol
20:00Fenerbahçe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Eskişehirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Auxerre - Guingamp (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Aston Villa - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Watford - West Ham (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd. - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Sheffield Utd - Crystal Palace (S SPORT HD)Canlı
futbol
16:00St.Etienne - Brest (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
15:15FC Twente - RKC WaalwijkCanlı
futbol
15:15Standard Liège - Royal Mouscron-PéruwelzCanlı
futbol
15:15FC Dunărea Călărași - FC Petrolul PloieștiCanlı
futbol
15:15Mighty Wanderers - Moyale BarracksCanlı
futbol
15:01Besa - Klippans FFCanlı
futbol
15:00FK Dainava Alytus - Hegelmann LitauenCanlı
futbol
15:00Jetısu FK - AktöbeCanlı
futbol
15:00Sanna Khanh Hoa F.C. - Song Lam Nghe An F.C.Canlı
futbol
15:00Bunyodkor PFK - Metallurg BekabadCanlı
futbol
14:58Varobacka GIF - IF NorvallaCanlı
futbol
14:56Vikens IK - Brunnby FFCanlı
futbol
14:45Chiangmai FC - Trat FCCanlı
futbol
14:45Esbjerg fB - Lyngby BoldklubCanlı
futbol
14:45JK Nõmme Kalju - JK Viljandi TulevikCanlı
futbol
14:45Chonburi F.C. - Nakhon Ratchasima F.C.Canlı
futbol
14:30PSM Makassar - Persib BandungCanlı
futbol
14:15Greuther Furth - SSV Jahn RegensburgCanlı
futbol
14:15Holstein Kiel - Karlsruher SCCanlı
futbol
14:15Dynamo Dresden - 1. FC HeidenheimCanlı
futbol
14:15Sichuan Annapurna - Liaoning Whowin F.C.Canlı
futbol
14:00Viðar Örn Kjartansson - Yevgeni LutsenkoCanlı
futbol
14:00Tatung F.C. - Taicheng LionsCanlı
futbol
14:00Ang Thong F.C. - ChachoengsaoCanlı
futbol
14:00Rayong - Sisaket F.C.Canlı
futbol
14:00Reading - Cardiff City (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
13:45Suphanburi F.C. - Port FCCanlı
futbol
13:45Sangju Sangmu Phoenix - Pohang SteelersCanlı
futbol
13:45SCG Muangthong United FC - PTT Rayong F.C.Canlı
futbol
13:45FC Rubin Kazan - Arsenal TulaCanlı
futbol
13:45Bangkok Thonburi Üniversitesi - Chamchuri United F.C.Canlı
futbol
13:45Trang - Nakhon Pathom United F.C.Canlı
futbol
13:45Thanh Hoa F.C. - Vicem Hai Phong F.C.Canlı
futbol
13:45Górnik Łęczna - Elana ToruńCanlı
futbol
16:00Sheffield United - Crystal Palace
futbol
16:00IK Sirius Fotboll - IFK Norrköping
futbol
16:00Örebro SK - BK Häcken
futbol
16:00Dalkurd FF - GAIS
futbol
16:00AS Saint-Étienne - Stade Brestois 29
futbol
16:00Piast Gliwice - Wisła Płock
futbol
16:00AIK Fotboll - Kalmar FF
futbol
16:00AC Sparta Prague - Banik Ostrava
futbol
16:00University of Pretoria F.C. - Steenberg United
futbol
16:00HamKam - KFUM
futbol
16:00Bidvest Wits F.C. - SuperSport United F.C.
futbol
16:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
16:00Longford Town U19 - Shelbourne FC U19
futbol
16:00Richards Bay - JDR Stars
futbol
16:00Bray Wanderers U19 - Waterford United U19
futbol
16:00SV Drochtersen/Assel - Lüneburger SK Hansa
futbol
16:00VfB Oldenburg - ETSV Weiche
futbol
16:00Royal Eagles - Mbombela United
futbol
16:00FC Şahter Karağandı - Kaysar
futbol
16:00BSC Hastedt - Schwachhausen
futbol
16:00Oldenburger - Frisia
futbol
16:00Kickers Emden - SC Spelle-Venhaus
futbol
16:00TuS Bersenbruck - FT Braunschweig
futbol
16:00FC Eintracht Rheine - Hammer SpVg
futbol
16:00Holzwickeder - SV Schermbeck
futbol
16:00Preussen Munster II - Sportfreunde Siegen
futbol
16:00SC Wiedenbrück 2000 - TSG Sprockhövel
futbol
16:00TuS Ennepetal - Rot Weiss Ahlen
futbol
16:00SV Westfalia Rhynern - TuS Erndtebrück
futbol
16:00FK Mjølner - Elverum Fotball
futbol
16:00CAPS United F.C. - Highlanders F.C.
futbol
16:00Herentals College - ZPC Kariba
futbol
16:00Salzburger AK 1914 - Grodig
futbol
16:00Les Mureaux - US Givry
futbol
16:00Wolverhampton U23 - Everton U23
futbol
16:00Les Lierres - Lydia Ludic Burundi Académic FC
futbol
16:00Uster - Lancy
futbol
16:00PFK Andijan - Navbahor Namangan
futbol
16:00Selangor FA - Polis Di-Raja Malezya FA
futbol
16:00Petaling Jaya City - UiTM FC
futbol
16:00Eintracht Celle - VfL Oldenburg 1894
futbol
16:00ASC 09 Dortmund - FC Gütersloh 2000
futbol
16:00Eckernförder SV - SV Eichede
futbol
16:00SV Gonsenheim - TuS Mechtersheim
futbol
16:001. Kaan-Marienborn - RSV Meinerzhagen
futbol
16:00SC Westfalia Herne - Paderborn 07 II
futbol
16:00SpVg Schonnebeck - Velbert
futbol
16:00Lupo Martini Wolfsburg - HSC BW Schwalbe Tundern
futbol
16:00Sasel - SV Rugenbergen
futbol
16:00Sportfreunde Baumberg - VfB 03 Hilden
futbol
16:00Clube Atlético Linense - Mirassol Futebol Clube
futbol
16:00Esporte Clube Noroeste - Rio Claro Futebol Clube
futbol
16:00Byåsen Toppfotball - Sola Fotball
futbol
16:00Nardo FK - FK Arendal
futbol
16:00Almirante Barroso - Concordia AC
futbol
16:00VfB Stuttgart II - TSV Ilshofen
futbol
16:00Santos FC U20 - São Bernardo Futebol Clube U20
futbol
16:00Cobh Ramblers U19 - Galway U19
futbol
16:00Derry City U19 - Sligo Rovers U19
futbol
16:00Assisense - Paulista Futebol Clube
futbol
16:00Guarulhos SP - São José Esporte Clube
futbol
16:00Grêmio Catanduvense de Futebol - Fernandopolis Futebol Clube
futbol
16:00Chartres II - Alerte S Montlouis
futbol
16:00Gor Mahia F.C. - Bandari F.C.
futbol
16:00SC Borgfeld - FC Oberneuland
futbol
16:15Noah Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim
futbol
16:30FC Ufa - FC Rostov
futbol
16:30SFl Bremerhaven - Habenhauser FV
futbol
16:30Hatayspor - Altınordu
futbol
16:30The New Saints F.C. - Caernarfon Town
futbol
16:30F.C. Hertha 03 Zehlendorf - SC Tasmania Berlin
futbol
16:30Team TG - Carlstad United BK
futbol
16:30FC Zugdidi - Merani Tbilisi
futbol
16:30Hatayspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki
futbol
17:00FC Khimki - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
17:00FC Mordovia Saransk - FC Chertanovo Moskova
futbol
17:00FC Nizhniy Novgorod - SKA-Khabarovsk
futbol
17:00Gornik Konin - Nielba Wągrowiec
futbol
17:00FK Ventspils - FK Rīgas Futbola skola
futbol
17:00AŠK Bravo Publikum - NK Domžale
futbol
17:00Club Atlético Patronato - Club Atlético Huracán
futbol
17:00Gjellerasen - Harstad IL
futbol
17:00FK Atlantas Klaipėda - Panevezys
futbol
17:00KOSC Wijgmaal - KFC Nijlen
futbol
17:00Racing FC Union Lüksemburg - FC Progrès Niedercorn
futbol
17:00SVG Bleiburg - Maria Saal
futbol
17:00Argja Bóltfelag - NSÍ Runavík
futbol
17:00Loenhout - Dikkelvenne
futbol
17:00KFC Mandel United - RSC Habay
futbol
17:00Rhodienne De Hoek - RCS Onhaye
futbol
17:00U.R. Namur - Verlaine
futbol
17:00KMSK Deinze - K.S.K. Heist
futbol
17:00Fossano Calcio - Vado F.C.
futbol
17:00Calcio Kreuzlingen - FC Luzern
futbol
17:00SP Tamai - Luparense
futbol
17:00Yverdon Sport - Neuchâtel Xamax
futbol
17:00Fluminense FutbolClub U20 - Sociedade Esportiva Palmeiras U20
futbol
17:00FC Rodange 91 - Muhlenbach
futbol
17:00Kjelsås Fotball - FK Senja
futbol
17:00IL Hødd - IL Stjørdals-Blink
futbol
17:00Foz do Iguacu U23 - Apucarana SC U23
futbol
17:00Gaucho Passo Fundo - SER Cruz Alta
futbol
17:00Internacional II - CE Aimore
futbol
17:00A.S.D.P. Ciliverghe di Mazzano - F.C. Legnago Salus S.S.D
futbol
17:00Club Universidad Nacional U20 - Tiburones Rojos de Veracruz U20
futbol
17:00KP Starogard Gdanski - JKS Jarota Jarocin
futbol
17:00KP Chemik Police - K.S. Sokół Kleczew
futbol
17:00Queimados FC - Profute Volantes
futbol
17:00Lavagnese - USD Fezzanese
futbol
17:00AS Roccella - ASD Corigliano Calabro
futbol
17:00Club Necaxa U20 - Club Santos Laguna U20
futbol
17:00Víkingur Gøta - EB/Streymur
futbol
17:00Gladiator 1924 - ACD San Tommaso
futbol
17:00Havnar Bóltfelag - IF Fuglafjordur
futbol
17:00Riteriai II - Vilniaus Vytis
futbol
17:00Jogeva Wolves - Tallinna JK Legion II
futbol
17:00Pohja-Tallinna JK Volta II - FC Ajax Lasnamäe
futbol
17:00OFK Sarisske Michalany - MFK Vranov nad Topľou
futbol
17:00Fylkir / Ellidi U19 - Dalvik Reynir U19
futbol
17:00TJ Baník Kalinovo - Tatran Oravske Vesele
futbol
17:00Liptovska Stiavnica - Novohrad Lucenec
futbol
17:00MŠK Námestovo - SK Pramen Kovacova
futbol
17:00Aglianese - ASD Grassina
futbol
17:00Francavilla 1931 - Grumentum Valdagri
futbol
17:00FC Midtjylland - Hobro IK
futbol
17:00Notts County - Wrexham
futbol
17:00Olimpik - FC Karpaty Lviv
futbol
17:00Royale Union Saint-Gilloise - K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen
futbol
17:00KPV - HJK
futbol
17:00Dundee - Aberdeen
futbol
17:00Stabæk Fotball - Kristiansund BK
futbol
17:00East Fife F.C. - Rangers
futbol
17:15Kızılkum Zarafşon - FK Dinamo Samarqand
futbol
17:30Barranquilla U20 - Universidad de Cordoba U20
futbol
17:30Slavoj TKZ Polná - FC Žďas Žďár nad Sázavou
futbol
17:30SK Batov 1930 - Provodov
futbol
17:30TJ Sigma Lutin - TJ Bohunovice
futbol
17:45AZ Alkmaar - FC Groningen
futbol
17:45Feyenoord - FC Utrecht
futbol
18:00Deportivo Alavés - Levante UD
futbol
18:00FC Botoșani - CS Universitatea Craiova
futbol
18:00PFC CSKA Sofia - Arda Kardzhali
futbol
18:00Stade de Reims - RC Strasbourg
futbol
18:00C.D. Aves - C.S. Marítimo
futbol
18:00F.C. Paços de Ferreira - C.D. Santa Clara
futbol
18:00Austriya Wien - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
18:00Sturm Graz - SK Rapid Wien
futbol
18:00Rheindorf Altach - TSV Hartberg
futbol
18:00FK Varnsdorf - FC Vysočina Jihlava
futbol
18:00MFK Karviná - FC Slovan Liberec
futbol
18:00Jablonec - FK Mladá Boleslav
futbol
18:00FC Rotor Volgograd - FC Shinnik Yaroslavl
futbol
18:00FC Torpedo Moskova - FC Tekstilshchik Ivanovo
futbol
18:00FC Avangard Kursk - FC Chaika Peschanokopskoye
futbol
18:00Unia Janikowo - Radunia Stezyca
futbol
18:00Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
futbol
18:00Trepca 89 - KF Gjilani
futbol
18:00KSZO Ostrowiec - LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
futbol
18:00KS Wisłoka Dębica - Podlasie
futbol
18:00Hetman Zamość - NKP Podhale
futbol
18:00Stal Kraśnik - GPTS Avia Świdnik
futbol
18:00Siarka Tarnobrzeg - MKS Sokol Sieniawa
futbol
18:00Wisla Pulawy - CKS Chełmianka Chełm
futbol
18:00F.C. Porto II - Varzim S.C.
futbol
18:00Cova da Piedade - C.D. Feirense
futbol
18:00Leixões S.C. - Nacional da Madeira
futbol
18:00Lindsdals IF - Saksemara IF
futbol
18:00Älmhults IF - Högaborgs BK
futbol
18:00Lidköpings - Stenungsunds IF
futbol
18:00Ängelholms FF - IFK Malmö
futbol
18:00Skjetten - IF Fløya
futbol
18:00Mladost Lješkopolje - OFK Titograd
futbol
18:00AZ Picerno ASD - AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
futbol
18:00FK TJ Štěchovice - SK Benešov
futbol
18:00FK Zeta - Iskra Danilovgrad
futbol
18:00FK Kom Podgorica - OFK Grbalj
futbol
18:00Dinamo Vranje - FK Metalac Gornji Milanovac
futbol
18:00Fraficar Beograd - FK Kolubara Lazarevac
futbol
18:00Kabel Novi Sad - Sindelic Belgrade
futbol
18:00FK Novi Pazar - Trayal
futbol
18:00FK Zemun - Zarkovo
futbol
18:00FK radnicki Pirot - Zlatibor
futbol
18:00FK Smederevo - Buducnost Dobanovci
futbol
18:00TEK Sloga - FK BSK Borča
futbol
18:00Proleter Mihajlovac - Buducnost Krusik
futbol
18:00FK Borec - FK Vardar
futbol
18:00FK Makedonija Gjorče Petrov - Academy Pandev
futbol
18:00FK Sileks - FK Shkëndija
futbol
18:00FK Renova - Struga Trim & Lum
futbol
18:00Rakovnik - FK Admira Prague
futbol
18:00MAS Taborsko - Sokol Hostoun
futbol
18:00Rudar Pljevlja - Sutjeska
futbol
18:00Giugliano - Sorrento Calcio
futbol
18:00Ljungskile SK - Assyriska Turabdin IK
futbol
18:00FC Trollhättan - Tvååkers IF
futbol
18:00U.C. AlbinoLeffe - Calcio Lecco 1912
futbol
18:00Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz
futbol
18:00SKS Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz
futbol
18:00RKS Radomsko - KS Wasilkow
futbol
18:00C.S. Marítimo II - F.C. Vizela
futbol
18:00S.C. Espinho - Gondomar S.C.
futbol
18:00Praiense - GD Fontinhas
futbol
18:00FK Slavoj Trebišov - FC ŠTK 1914 Šamorín
futbol
18:00OFK Malzenice - TJ Družstevník Veľké Ludince
futbol
18:00Juarez U20 - Querétaro F.C. U20
futbol
18:00Reims - Strasbourg (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:30Chelsea - Leicester City
futbol
18:30Malmö FF - Falkenbergs FF
futbol
18:30IF Bromharitaojkarna - Östers IF
futbol
18:30Legia Warsaw - Zagłębie Lubin
futbol
18:30Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
futbol
18:30TSV Steinbach - TSV Lehnerz
futbol
18:30Hønefoss BK - Finnsnes IL
futbol
18:30Dunakanyar-Vác FC - Dorogi FC
futbol
18:30Honka Akatemia - Tampereen Ilves II
futbol
18:30Närpes Kraft - Kokkolan Palloseura
futbol
18:30FK Jedinstvo Bijelo Polje - Arsenal Tivat
futbol
18:30VPS Juniorit - JBK
futbol
18:30PEPO Lappeenranta - FC Viikingit
futbol
18:30Pallo-Kerho 37 - RoPS II
futbol
18:30Syayaksyarven Loyske - FJK
futbol
18:30SOL Abobo - Bouake
futbol
18:30GNK Dinamo Zagreb II - Osijek II
futbol
18:30NK Croatia Zmijavc - NK Dubrava
futbol
18:30BSK Bijelo Brdo - NK Rudeš
futbol
18:30Nyíregyháza Spartacus FC - Békéscsaba 1912 Előre SE
futbol
18:30Kazincbarcikai SC - Tiszakecske
futbol
18:30U.S.D. Virtusvecomp Verona - A.S.D. Union ArzignanoChiampo
futbol
18:30A.S. Avellino 1912 - A.S. Bari
futbol
18:30Sicula Leonzio - US Vibonese Calcio
futbol
18:30NK GOŠK Gabela - Slaven Zivinice
futbol
18:30NK TOSK Tesanj - HNK Čapljina
futbol
18:30NK Triglav Kranj U19 - Rudar Velenje U19
futbol
18:30International Belgrade U19 - FK Radnički Niš U19
futbol
18:30Balmazújvárosi FC - Aqvital Csakvar
futbol
18:30Chelsea - Leicester (S SPORT HD)
futbol
18:45Independiente Juniors - Atletico Porteno
futbol
19:00Union Berlin - RasenBallsport Leipzig
futbol
19:00FC Dynamo Moskova - Lokomotiv Moskova
futbol
19:00Brøndby IF - AaB Fodbold
futbol
19:00CD Numancia - AD Alcorcón
futbol
19:00Deportivo de La Coruña - Real Oviedo
futbol
19:00Royal Antwerp - Sint-Truidense
futbol
19:00HNK Hajduk Split - HNK Gorica
futbol
19:00A.C. Perugia Calcio - Brescia Calcio
futbol
19:00IK Start - Tromsdalen UIL
futbol
19:00Nest-Sotra Fotball - KIL Toppfotball
futbol
19:00Raufoss IL - Ullensaker/Kisa IL
futbol
19:00Sandnes Ulf - FK Jerv
futbol
19:00Strømmen IF - Notodden FK
futbol
19:00Ranheim Fotball - Molde FK
futbol
19:00Vålerenga Fotball - FK Haugesund
futbol
19:00Mjøndalen IF - SK Brann
futbol
19:00FK DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Zemplín Michalovce
futbol
19:00Tromsø IL - Lillestrøm SK
futbol
19:00FC Torpedo Armavir - FC Baltika Kaliningrad
futbol
19:00FC Krasnodar II - FC Tom Tomsk
futbol
19:00Riga - FK Liepāja
futbol
19:00ND Mura 05 - Rudar Velenje
futbol
19:00EsPa - Helsingin Palloseura
futbol
19:00Íþróttabandalag Vestmannaeyja - Knattspyrnufélag Akureyrar
futbol
19:00Sabail - Zirə IK
futbol
19:00CS Petrocub - FC Sfîntul Gheorghe
futbol
19:00Club Sport Alianza Atlético Sullana - Deportivo Cultural Santa Rosa
futbol
19:00Club Almagro - Club Atlético San Martín de Tucumán
futbol
19:00TSV Schwaben Augsburg - Schwabmünchen
futbol
19:00MTK Budapest - Soroksár SC
futbol
19:00Kvik Halden FK - Moss FK
futbol
19:00Bryne FK - Fredrikstad FK
futbol
19:00Oppsal IF - Odds BK II
futbol
19:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C - Maccabi Tel Aviv F.C.
futbol
19:00Swit Skolwin - Polonia Środa Wielkopolska
futbol
19:00Lusitania Lourosa - F.C. Pedras Rubras
futbol
19:00Merelinense - Berco
futbol
19:00CF Canelas 2010 - FC Felgueiras
futbol
19:00Fabril do Barreiro - CF Esperança de Lagos
futbol
19:00Amora F.C. - Louletano D.C.
futbol
19:00Lusitano de Vildemoinhos - Vila Real
futbol
19:00Grupo Sportivo de Loures - SU Sintrense
futbol
19:00Sport Benfica e Castelo Branco - Oliveira do Hospital
futbol
19:00Montalegre - AD Oliveirense
futbol
19:00SC Coimbrões - A.D. Sanjoanense
futbol
19:00Sport Grupo Sacavenense - Olimpico Montijo
futbol
19:00Juventude de Pedras Salgadas - Vitoria Guimarães SC II
futbol
19:00Clube Oriental de Lisboa - S.C.M. Aljustrelense
futbol
19:00Associacao Recreativa Sao Martinho - Clube Desportivo Cerveira
futbol
19:00C.D. Pinhalnovense - Real Sport Clube de Queluz
futbol
19:00C.D. Trofense - F.C. Arouca
futbol
19:00Valadares Gaia Futebol Clube - Ginasio Figueirense
futbol
19:00UD Santarém - RD Agueda
futbol
19:00Marinhense - GD Vitoria de Sernache
futbol
19:00Stade Malien - CSC
futbol
19:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
futbol
19:00Mieszko Gniezno - Grom Nowy Staw
futbol
19:00Partizan Belgrade U19 - FK Rad U19
futbol
19:00KAC 1909 - Saint Michael ob Bleiburg
futbol
19:00Panionios G.S.S. - Levadiakos
futbol
19:00US Ladispoli - A.S.D. Flaminia Civita Castellana
futbol
19:00Sloga Mravince - NK OSK Otok
futbol
19:15Konyaspor - MKE Ankaragücü
futbol
19:15ACF Fiorentina - A.C. Monza Brianza 1912
futbol
19:15BB Erzurumspor - İstanbulspor
futbol
19:15Konyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15BB Erzurumspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Vastese - S.S. Chieti Calcio
futbol
19:30La Bañeza Fútbol Club - Cultural y Deportiva Leonesa
futbol
19:30Vendaval - CD Ilopaneco
futbol
19:30Girona FC - Sporting de Gijón
futbol
19:30Lviv - Shakhtar Donetsk
futbol
19:30Zorya Luhansk - PFC Oleksandriya
futbol
19:30Unión La Calera - Club Universidad de Şili
futbol
19:30FC Differdange 03 - US Hostert
futbol
19:30PFC Neftochimic Burgas - FC Strumska Slava
futbol
19:30Reggiana 1919 - Juventus U23
futbol
19:30Hapoel Petah Tikva F.C. - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
futbol
19:45FC Gorodeya - FC Dinamo Minsk
futbol
19:45Lamia F.C. - Volos NFC
futbol
20:00RCD Espanyol - Sevilla FC
futbol
20:00Club Universidad Nacional - Tiburones Rojos de Veracruz
futbol
20:00Teplice - Viktoria Plzen
futbol
20:00Club Celaya - Cimarrones de Sonora
futbol
20:00Partizan Belgrade - FK Rad
futbol
20:00Deportivo Marquense - Deportivo Xinabajul
futbol
20:00Al-Ahly Shendi - Hay Al Wadi
futbol
20:00Knattspyrnudeild UMFG - HK Kópavogur
futbol
20:00Valencia CF II - Gimnàstic de Tarragona
futbol
20:00Sheriff Tiraspol - FC Milsami
futbol
20:00Puntarenas F.C. - Barrio Mexico
futbol
20:00Ringkøbing - Thisted FC
futbol
20:00FK Partizani Tirana - Kukesi
futbol
20:00Vasas SC - FC Ajka
futbol
20:00BFC Siófok - Győri ETO
futbol
20:00Szombathelyi Haladás - Szolnoki MÁV FC
futbol
20:00Budafoki MTE-Ujbuda - Budaörsi SC
futbol
20:00Gyirmot Sportegyesulet - Szeged 2011
futbol
20:00Deportivo Sanarate - Antigua GFC
futbol
20:00Unionistas de Salamanca CF - Estudiantes de Mérida
futbol
20:00Municipal Santa Ana - Curridabat
futbol
20:00C.D. Suchitepéquez - CSyD Nueva Concepcion
futbol
20:00Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski
futbol
20:00Andorra CF - AE Prat
futbol
20:00FC Koper - NK Nafta Lendava
futbol
20:00Atletico Venezuela II - Caracas II
futbol
20:00Burgos CF - Real Madrid C.F. II
futbol
20:05Cartagena-Guanacaste - Santa Rosa Santa Cruz
futbol
20:15Vilafranquense - S.L. Benfica II
futbol
20:30PFC Cherno More Varna - Ludogorets 1945
futbol
20:30Vitoria Guimaraes - Boavista Porto
futbol
20:30OFK Petrovac - Buducnost Podgorica
futbol
20:30Beitar Jerusalem F.C. - Hapoel Be'er Sheva F.C.
futbol
21:00FC Steaua București - CSM Studențesc Iași
futbol
21:00Cádiz CF - SD Ponferradina
futbol
21:00UD Las Palmas - SD Huesca
futbol
21:00K.A.A. Gent - K.V. Oostende
futbol
21:00Heracles Almelo - PSV Eindhoven
futbol
21:00HNK Rijeka - NK Osijek
futbol
21:00Viking FK - Strømsgodset IF
futbol
21:00Olmedo - Club Deportivo El Nacional
futbol
21:00C.A. Progreso - Defensor Sporting
futbol
21:00Liverpool Montevideo - Racing Club de Montevideo
futbol
21:00Montevideo Wanderers F.C. - Rampla Juniors
futbol
21:00FK Vojvodina - TSC Backa Topola
futbol
21:00FK Mačva Šabac - FK Napredak Kruševac
futbol
21:00Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Fylkir
futbol
21:00Bassam - Sporting Club de Gagnoa
futbol
21:00Los Caimanes - CD Coopsol
futbol
21:00Club Olympique de Bamako - Yeelen
futbol
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Siquinala
futbol
21:00Campos AA - Goytacaz
futbol
21:00Sant Andreu Sao Paulo - Associação Desportiva São Caetano
futbol
21:00Serrano Petropolis - Audax Rio de Janeiro Esporte Clube
futbol
21:00S.E.R. Caxias do Sul - CE Lajeadense
futbol
21:00C.A. Bella Vista - Albion Montevideo
futbol
21:00Barra Mansa FC - Araruama
futbol
21:00Quiche - Solola
futbol
21:00A.C. Renate - Calcio Como
futbol
21:00Sport Club Corinthians Paulista U20 - Sao Paulo U20
futbol
21:00UA Horta - CF Badalona
futbol
21:00Barcelona Esporte Clube - CGI Abril 7
futbol
21:00Santa Cruz Futebol Clube - Mageense
futbol
21:00CFRJ Marica - Rio Sao Paulo
futbol
21:00Villarrubia CF - Villacanas
futbol
21:00Algeciras CF - AD Ceuta
futbol
21:00Arosa SC - Pontevedra CF
futbol
21:00UD Fuente De Cantos - Azuaga
futbol
21:00CD Calamonte - Zarceno
futbol
21:05William Brown - Barracas Central
futbol
21:15Club Centro Deportivo Municipal - EM Deportivo Binacional
futbol
21:15NK Aluminij - Olimpija Ljubljana
futbol
21:30Udinese Calcio - F.C. Südtirol
futbol
21:30Cagliari Calcio - A.C. ChievoVerona
futbol
21:30Ascoli Calcio 1898 - Trapani Calcio
futbol
21:30A.S. Cittadella - Carpi F.C. 1909
futbol
21:30Empoli F.K - Delfino Pescara 1936
futbol
21:30Hellas Verona F.C. - U.S. Cremonese
futbol
21:30Ypiranga Futebol Clube - Boa Esporte Clube
futbol
21:30Defensa y Justicia - Arsenal de Sarandí
futbol
21:30Tuzla City - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
21:30Frosinone Calcio - Monopoli
futbol
21:30Club Atlético Acassuso - CA Los Andes
futbol
21:30Deportivo Riesta - Gimnasia y Esgrima de Jujuy
futbol
21:30Caucaia - Uniclinic
futbol
21:30Club Atlético Central Córdoba - Club El Porvenir
futbol
21:30Real Pilar - Deportivo Español
futbol
21:30Rieti - Ternana Calcio
futbol
21:30Vis Pesaro - A.C. Rimini 1912
futbol
21:30Teramo - A.S. Gubbio 1910
futbol
21:30Loja - CD El Palo
futbol
21:45Göztepe S.K. - Antalyaspor
futbol
21:45Kasımpaşa SK - Trabzonspor
futbol
21:45Yeni Malatyaspor - İstanbul BFK
futbol
21:45A.C. Pisa 1909 - Bologna F.C. 1909
futbol
21:45U.S. Sassuolo Calcio - Spezia Calcio
futbol
21:45U.S. Lecce - U.S. Salernitana 1919
futbol
21:45S.P.A.L - FeralpiSalò
futbol
21:45Akhisar Belediyespor - Adanaspor
futbol
21:45Altay SK - Ümraniyespor
futbol
21:45Kasımpaşa - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Göztepe - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Akhisarspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altay - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Real Betis - Real Valladolid
futbol
22:00Stade Rennais F.C. - Paris Saint-Germain F.C.
futbol
22:00Fluminense FutbolClub - CSA Maceio
futbol
22:00São Paulo - Ceará Sporting Club
futbol
22:00Bajai LSE - Goiás Esporte Clube
futbol
22:00Cruzeiro Esporte Clube - Santos
futbol
22:00F.C. Krotone - U.C. Sampdoria
futbol
22:00CRB Maceio - EC Vitoria Salvador
futbol
22:00Deportes Antofagasta - CD Cobresal
futbol
22:00FC Confianca SE - Treze Futebol Clube
futbol
22:00Sport Boys Warnes - Guabirá
futbol
22:00Club Bamin Real Potosí - Club Blooming
futbol
22:00Club Atlético Gimnasia y Esgrima - Defensores de Belgrano
futbol
22:00Associação Portuguesa de Desportos - Clube Atlético Juventus
futbol
22:00Manaus - Brusque Futebol Clube
futbol
22:00Trindade AC - America Goias
futbol
22:00Morrinhos - Jaragua SC
futbol
22:00İbis SC - Clube Atlético do Porto
futbol
22:00Anápolis FC - Esporte Clube Rio Verde
futbol
22:00Deportes Linares - Córdoba CF
futbol
22:15Stjarnan - Íþróttabandalag Akraness
futbol
22:30Universitario de Sucre - Stormers San Lorenzo
futbol
22:30C.D. Fortaleza - Independiente Petrolero
futbol
22:30Club Bolívar - San Jose Oruro
futbol
22:30Club Universitario Beni - Real Santa Cruz
futbol
22:30Colchagua Club de Deportes - General Velasquez
futbol
22:30Ñublense - Deportes La Serena
futbol
22:30Deportivo Chiantla - Deportivo Reu
futbol
22:30Provincial Osorno - Deportes Union Companias
futbol
23:00Atletico Madrid - Getafe CF
futbol
23:00Sporting Lisbon - S.C. Braga
futbol
23:00Atletico Cali - Boca Juniors De Cali
futbol
23:00Boca Juniors II - CA Aldosivi II
futbol
23:00C.S.D. Rangers - C.D. Melipilla
futbol
23:00Barcelona Atletico - Atletico Pantoja
futbol
23:00Deportivo Capiatá - Club Guaraní
futbol
23:00Club de Deportes Valdivia - Deportes Temuco
futbol
23:00CD San Marcos de Arica - AC Colina
futbol
23:00Atlético Venezuela - Llaneros
futbol
23:00Estudiantes de Mérida - Aragua
futbol
23:05Club Atlético Tigre - Quilmes Atlético Club
futbol
23:15Fuerza Amarilla - Técnico Universitario
futbol
23:30Sporting Cristal - Sport Boys Warnes
futbol
23:30Club Deportivo Sport Loreto - Atletico Grau
futbol
23:30Union Huaral - Santos Ica
futbol
23:45Club Atlético Lanús - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
00:00Alianza Petrolera - Atlético Bucaramanga
futbol
00:00Santa Cruz Futebol Clube - FC Globo
futbol
00:00C.A. Peñarol - Juventud de Las Piedras
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Municipal Pérez Zeledón
futbol
00:00CD Cuautla - Uruapan
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - AD Guanacasteca
futbol
00:00Deportivo Mixco - Club Xelajú MC
futbol
00:00Chagos Islands - Agropecuario
futbol
00:00Sansare - Aurora Guatemala
futbol
00:00Chinandega - Juventus FC Managua
futbol
00:00Deportivo Ocotal - ART Municipal Jalapa
futbol
00:00Caracas - Academia Puerto Cabello
futbol
00:00Brujos Mario Calvo - CD Racing Junior de Armenia
futbol
00:15Club Jorge Wilstermann - Aurora FC
futbol
00:15Independiente San Vicente - Chalatenango
futbol
00:30Audax Italiano - C.D. Palestino
futbol
00:30Chimaltenango - Deportivo San Pedro
futbol
01:00Club Necaxa - Club Santos Laguna
futbol
01:00Junior de Barranquilla - Club Independiente Santa Fe
futbol
01:00Associação Chapecoense de Futebol - Avaí Futebol Clube
futbol
01:00Loros de la Universidad de Colima - Alebrijes de Oaxaca
futbol
01:00L.D. Alajuelense - Universidad de Kosta Rika
futbol
01:00Platense Puerto Cortes - Club Deportivo Honduras Progreso
futbol
01:00Indy Eleven - Saint Louis FC
futbol
01:00Atlético San Luis II - Club Canoneros Marina
futbol
01:00Monagas SC - Deportivo Táchira
futbol
01:30Club Sport Emelec - Independiente del Valle
futbol
01:30Club Libertad - River Plate Asuncion
futbol
02:00Atletico Nacional - Unión Magdalena
futbol
02:00Boca Juniors - CA Aldosivi
futbol
02:00Atlético Chiriquí - AF Sporting San Miguelito
futbol
02:00Alianza de Panama - Costa del Este FC
futbol
02:30Oriente Petrolero - The Strongest
futbol
03:00Juarez - Querétaro F.C.
futbol
03:00Santiago Morning - CD Cobreloa
futbol
20:00Fenerbahçe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Eskişehirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Auxerre - Guingamp (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Aston Villa - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Watford - West Ham (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd. - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
tenis
14:20Ilya Filichev - Vladislav DavidovCanlı
tenis
13:30Nuria Parrizas-Diaz - Cagla BuyukakcayCanlı
tenis
16:00Gauthier Onclin - Carl Soderlund
tenis
16:00Amadatus Admiraal - Jesper De Jong
tenis
17:00Anastasia Potapova - Francesca Di Lorenzo
tenis
17:00Jil Belen Teichmann - Laura Siegemund
tenis
17:00Viktorija Golubic - Lin Zhu
tenis
17:00Romina Ccuno - Jazmin Ortenzi
tenis
17:30Pedro Sousa - Pedja Krstin
tenis
18:00Maria Camila Osorio Serrano - Katerina Stewart
tenis
18:00Emilie Lindh Gallagher - Ingrid Gamarra Martins
tenis
18:00Gage Brymer - Ricardo Rodriguez
tenis
18:30Magda Linette - Anna Blinkova
tenis
18:30Fiona Ferro - Elizabeth Mandlik
tenis
18:30Kaia Kanepi - Nadiya Kichenok
tenis
18:30Juan Sebastian Gomez - Joao Hinsching
tenis
19:00Jeremy Jahn - Christopher O'Connell
tenis
19:15Cabal/Farah - Dodig/Polasek
tenis
20:00Veronika Kudermetova - Bernarda Pera
tenis
20:00Raymond Sarmiento - Daniel Nguyen
tenis
20:00Voskoboeva/Kichenok - Kalashnikova/Sanchez
tenis
20:00Stosur/Zhang - Morozova/Srebotnik
tenis
21:00Aljaz Bedene - Viktor Durasovic
tenis
21:00Svetlana Kuznetsova - Madison Keys
tenis
21:30Kateryna Kozlova - Alizé Cornet
tenis
21:30Polona Hercog - Aliaksandra Sasnovich
tenis
22:00Heather Watson - Sara Sorribes Tormo
tenis
22:00Marcos Giron - Borna Gojo
tenis
22:00Bjorn Fratangelo - Petros Chrysochos
tenis
22:00Damir Dzumhur - Strong Kirchheimer
tenis
23:00Camila Giorgi - Margarita Gasparyan
tenis
23:00Daniil Medvedev - David Goffin
tenis
23:30Prajnesh Gunneswaran - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
23:30Lloyd Harris - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
23:30Richard Berankis - Jason Jung
tenis
00:00Denis Kudla - Robin Haase
tenis
01:00Monroe/Sandgren - Bopanna/Sharan
tenis
02:00Tomas Berdych - Andreas Seppi
tenis
02:30Marach/Melzer - Martin/Chardy
tenis
03:30Marius Copil - Martin Klizan
televizyon
beIN SPORTS HABER HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS HD 1Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 2Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 3Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 4Canlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 1 HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 3 HDCanlı
televizyon
TRT Spor HDCanlı
televizyon
A Spor HDCanlı
televizyon
S SPORT HDCanlı
televizyon
S SPORT 2 HDCanlı
televizyon
spor SMART HDCanlı
televizyon
DAZN 1 Bar HDCanlı
televizyon
DAZN 2 Bar HDCanlı
televizyon
NBA TV HDCanlı
televizyon
Eurosport 1 HDCanlı
televizyon
Eurosport 2 HDCanlı
televizyon
CBC Sport HDCanlı
televizyon
İdman Azerbaycan HDCanlı
televizyon
Sports TV HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 1 HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 1 HDCanlı
televizyon
Sport TV 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 3 HDCanlı
televizyon
Sport TV 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 1 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 2 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 3 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 5 HDCanlı
televizyon
Ülke TV HDCanlı
televizyon
Tay TV HDCanlı
televizyon
BJK TV HDCanlı
televizyon
FB TV HDCanlı
televizyon
GS TV HDCanlı
televizyon
TRT 1 HDCanlı
televizyon
ATV HDCanlı
televizyon
A2 HDCanlı
televizyon
TV8 HDCanlı
televizyon
TV8,5 HDCanlı
televizyon
Kanal D HDCanlı
televizyon
Show TV HDCanlı
televizyon
Star TV HDCanlı
televizyon
Fox TV HDCanlı
televizyon
FX HDCanlı
televizyon
beIN SERIES SCI-FI HDCanlı
televizyon
beIN SERIES COMEDY HDCanlı
televizyon
beIN SERIES DRAMA HDCanlı
televizyon
beIN SERIES VICE HDCanlı
televizyon
DMAX HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART GOLD HDCanlı
televizyon
movie SMART ACTION HDCanlı
televizyon
movie SMART FEST HDCanlı
televizyon
movie SMART FAMILY HDCanlı
televizyon
movie SMART CLASSIC HDCanlı
televizyon
movie SMART TÜRK HDCanlı
televizyon
dizi SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
dizi SMART MAX HDCanlı
televizyon
FilmBox HDCanlı
televizyon
DocuBox HDCanlı
televizyon
Fast&FunBox HDCanlı
televizyon
FightBox HDCanlı
televizyon
Animal Planet HDCanlı
televizyon
Nat Geo HDCanlı
televizyon
Nat Geo People HDCanlı
televizyon
Nat Geo Wild HDCanlı
televizyon
BBC Earth HDCanlı
televizyon
Discovery Channel HDCanlı
televizyon
Discovery Science HDCanlı
televizyon
Discovery Showcase HDCanlı
televizyon
Outdoor Channel HDCanlı
televizyon
ID HDCanlı
televizyon
History HDCanlı
televizyon
Viasat History HDCanlı
televizyon
TRT Belgesel HDCanlı
televizyon
TLC HDCanlı
televizyon
POWER TV HDCanlı
televizyon
POWERTÜRK TV HDCanlı
televizyon
Trace Urban HDCanlı

Haberler

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdü

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdüUEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak …

UEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı. Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00’te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi. I Grubu’nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens […]

UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg'u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00'te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi.

I Grubu'nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens (2) ve Vagner Love'un golleriyle mücadeleden 3-2 galip ayrıldı.

Bu sonuçla siyah-beyazlılar grupta ikinci sıraya yükselirken, son maçlar öncesi son 32 turuna kalmak için önemli bir avantaj yakaladı.

Grubun diğer mücadelesinde Malmö, konuk ettiği Genk ile 2-2 berabere kaldı. İsveç ekibi Oscar Lewicki ve Marcus Antonsson ile ağları sarsarken, Belçika temsilcisinin gollerini Alejandro Pozuelo ve Joseph Paintsil kaydetti.

Grupta Malmö 8 puanla lider, Beşiktaş 7 puanla ikinci, Malmö 6 puanla üçüncü, Sarpsborg 5 puanla dördüncü sırada yer alıyor. Beşiktaş, grubun son maçında konuk edeceği Malmö'yü yenmesi halinde diğer maçın sonucuna bakmadan son 32 turuna çıkacak.

Sevilla üst tur şansını zora soktu

Öne çıkan diğer karşılaşmalarda, J Grubu'nda Belçika temsilcisi Standard Liege, konuk ettiği daha önce kupayı 5 kez müzesine götüren Sevilla'yı Moussa Djenepo'nun golüyle 1-0 yenerek üst tura kalma umudunu sürdürdü. İspanya ekibinde Pablo Sarabia 68. dakikada ikinci sarıdan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Krasnodar'ın üst tura çıkmayı garantilediği grupta 9 puana sahip Sevilla ile Standard Liege arasından üst tura çıkacak takım, son maçların ardından belli olacak.

L Grubu'nda lider Chelsea, ağırladığı Yunanistan temsilcisi PAOK'u 27. ve 37. dakikalarda Olivier Giroud, 60. dakikada Callum Hudson-Odoi ve 78. dakikada Alvaro Morata'nın golleriyle 40 yendi.PAOK'ta Yevhen Khacheridi, henüz 7. dakikada doğrudan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarBeşiktaşEkip

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdıFenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça ka…

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi. lker Stadı’nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu. Belçika’da Anderlecht’in Slovak rakibi Spartak Trnava’yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı. Grupta […]

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb'le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi.

lker Stadı'nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu.

Belçika'da Anderlecht'in Slovak rakibi Spartak Trnava'yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı.

Grupta puanını 8'e yükselten sarı-lacivertliler ikinci oldu. Dinamo Zagreb ise puanını 13'e çıkararak grup liderliğini garantiledi.

Gruplardan çıkmayı yine başardı

Fenerbahçe, "Kupa 2" olarak adlandırılan UEFA Kupası ve UEFA Avrupa Ligi'nde 6. kez yer aldığı grup aşamasından yine üst tura çıkmayı başardı.

Sarı-lacivertliler, bu organizasyondaki grup aşamasını rahat geçiyor.

Fenerbahçe, 2006-2007'de UEFA Kupası adı altında oynanan organizasyonda 3. olarak bir üst tura çıkarken, 2009-2010, 2012-2013, 2016-2017'yi lider, 2015-2016'yı da ikinci bitirerek bir sonraki turda mücadele etme hakkı kazandı.

Sarı-lacivertliler, bu sezon da yer aldığı gruplardan üst tura adını yazdırdı.

Koeman oyuncu değiştirmedi

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Erwin Koeman, karşılaşmayı başladığı 11'le bitirdi.

Koeman, ikinci yarının başından itibaren yedek kaleci Erten Ersu dışında diğer 6 oyuncuyu belirli aralıklara ısınmaya gönderdi.

Hollandalı çalıştırıcı, bu isimlerin hiçbirini oyuna dahil etmedi ve 3 değişiklik hakkını da kullanmadı.

Fenerbahçe'de bu uygulamanın aynısını 2016-2017 sezonunda bir diğer Hollandalı teknik adam Dick Advocaat, Akhisarspor'u 3-1 yendikleri maçta yapmıştı.

Ersun Yanal tezahüratları

Fenerbahçeli taraftarlar, maç sonunda eski teknik direktörleri Ersun Yanal lehine tezahüratlarda bulundu.

Taraftarların büyük bir bölümü, maçın bitiş düdüğüyle beraber Yanal'ın göreve gelmesi için tezahüratlar yaptı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarFenerbahçeEkip

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siya…

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı. Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut’un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin […]

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 kaybetti.

Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı.

Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut'un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin ortalarında takım savunmasında etkili olan yeşil-siyahlılar,McCallum'un üç sayılık basketiyle Herbalife Gran Canaria karşısında 6. dakikayı 18-11 üstün bitirdi. İspanyol ekibi, periyodun son anlarında hücumda Eriksson ile skor üretse de Darüşşafaka Tekfen, birinci çeyreği 25-22 önde tamamladı.

İkinci periyoda iyi başlayan Herbalife Gran Canaria, üst üste aldığı hücum ribauntlarının ardından Pauli'yle bulduğu basketle 12. dakika biterken eşitliği yakaladı: 27-27. Bu dakikadan sonra kenardan oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın da desteğiyle savunmada ve hücumda ritmini yeniden bulan Darüşşafaka Tekfen, 10-0'lık seri yakalayarak 16. dakikada farkı 10 sayıya (37-27) çıkardı. İlk yarının son bölümlerinde farkı 12'ye (44-32) kadar çıkaran yeşil-siyahlılar, Pasecniks'in basketine rağmen soyunma odasına 44-34 önde girdi.

İkinci yarı karşılıklı basketlerle başladı. Radicevic ve Eriksson'la dış atışlarda isabetler bulan Herbalife Gran Canaria'ya hızlı hücumlarla yanıt veren Darüşşafaka Tekfen, 24. dakikayı 50-40 üstün kapattı. Arka arkaya yapılan top kayıplarının ardından temposu düşen ev sahibi ekip karşısında Eriksson, Pasecnicks ve Oliver'le skor üreten İspanya temsilcisi, üçüncü çeyreğin bitimine 37 saniye kala yeniden beraberliği yakaladı: 54-54. Konuk ekip, Eriksson'un üç sayı çizgisinin gerisinden kaydettiği basketle final periyoduna 57-56 üstün gitti.

Son periyoda uzun oyuncularının ürettiği sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, McCallum'un da devreye girmesiyle 32. dakika biterken öne geçti: 63-62. Oliver ve Tillie ile basketler bulan Herbalife Gran Canaria, 34. dakikada molaya 66-65 önde gitti. Molanın dönüşünde top kayıpları yapan ev sahibi ekip, son 4 dakikaya 68-65 geride girdi. Savunmada sorun yaşayan yeşil-siyahlılar karşısında Strawberry ve Eriksson'la sayılar kaydeden İspanyol ekibi, 37. dakikayı 73-65 üstün bitirdi. Darüşşafaka Tekfen, oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın basketleriyle farkı 2 dakika 10 saniye kala 4 sayıya indirdi: 69-73. Yeşil-siyahlılar, kalan sürede üstünlüğünü koruyan Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 mağlup oldu.

Türkiye: 71 – İspanya: 67

Türkiye: 71 – İspanya: 672019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. …

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. Karşılaşmaya Semih Erden’in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay’ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden […]

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu'nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya'yı 71-67 yendi.

Karşılaşmaya Semih Erden'in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay'ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden etkili oldu ve 7. dakikayı 13-10 üstün geçti. Periyot, 15-15 eşitlikle tamamlandı.

A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2. çeyreğe etkili başlayan taraf oldu. Sinan Güler ve Semih Erden ile skor bulan milliler, 12. dakika içinde 4 sayılık farkı (19-15) yakaladı. Brizuela ile üst üste 3 sayılık basketler üreten İspanya, 6-0'lık seri yakalayarak 14. dakikada öne geçti: 19-21. Buğrahan Tuncer-Tolgahan Geçim ikilisinin 3 sayılık basketleriyle rakibine 6-0'lık seriyle karşılık veren ay-yıldızlılar, 15. dakikada bir kez daha skor üstünlüğünü (25-21) ele geçirdi. İki takımın da 3 sayılık atışlarda yüksek yüzde yakaladığı bu bölümde Buğrahan Tuncer ile sonuca giden Türkiye, savunmada Brizuela'yı durdurmakta zorlanınca İspanya, 18. dakikada skora denge getirdi: 34-34. Türkiye, Semih Erden'in basketiyle soyunma odasına 36-34 önde gitti.

Üçüncü çeyreğe Türkiye, Doğuş Balbay, İspanya ise Vazquez'in basketiyle başladı. Semih Erden'in başarılı performansıyla rakip savunmayı geçen milliler, Tolga Geçim'in 3 sayılık basketiyle 26. dakikada farkı 7 sayıya (49-42) çıkardı. Ribauntlarda da rakibine üstünlük sağlayan A Milli Erkek Basketbol Takımı, periyodun son 1,5 dakikasına 51-46 önde girdi. Tolga Geçim ve Sinan Güler ile skor bulan Türkiye, farkı biraz daha açtı ve çeyreği 56-48 üstün tamamladı.

Final periyoduna iyi giren bu kez İspanya oldu. Llovet ve Brizuela'nın sayılarıyla 8-1'lik seri yakalayan konuk takım, 34. dakikada farkı 1 sayıya düşürdü: 57-56. Doğuş Balbay'ın 3 sayılık basketiyle rahatlayan Türkiye, yine bu oyuncunun serbest atış çizgisinden ürettiği sayılarla son 4 dakikaya 62-58 önde girdi. Serbest atış çizgisinden sayılar üreten rakibi karşısında Sinan Güler ve Tolga Geçim ile skor bulan Türkiye, son 1,5 dakikaya 67-63 üstün girdi. Son 45 saniyesine 67-67 eşitlikle girilen karşılaşmada Semih Erden'in pota altı basketiyle öne geçen Türkiye, Tolga Geçim ile taktik faulleri sayıya çevirdi ve mücadeleden 71-67 galip ayrıldı.

Bu arada Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, karşılaşmayı birlikte izledi.

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago Bernabeu

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago BernabeuGüney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Liberta…

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid’deki Santiago Bernabeu Stadı’nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi. Arjantin’in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors’ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez […]

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid'deki Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi.

Arjantin'in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors'ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez ertelenince, Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL) karşılaşmanın 8 veya 9 Aralık'ta farklı bir ülkede oynanacağını açıklamıştı.

İspanyol basınında yer alan haberlerde, CONMEBOL, İspanya Futbol Federasyonu (RFEF), Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ve Real Madrid kulübünün Libertadores Kupası finali rövanş maçının Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması konusunda anlaşmaya vardığı belirtildi. Resmi kararın İspanyol hükümetinin onay vermesinin ardından açıklanacağı bildirildi.

River Plate-Boca Juniors arasındaki rövanşın 9 Aralık'ta oynanması öngörülüyor.

River Plate'in Antonio Vespucio Liberti Stadyumu'nda geçen cumartesi oynanması gereken karşılaşma, River Plate taraftarının Boca Juniors oyuncularını taşıyan otobüse saldırmasının ardından bir gün sonraya ertelenmişti. CONMEBOL, Boca Juniors Kulübünün karara itirazının ardından maçı ikinci kez erteleme kararı almıştı.

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'in iki köklü kulübü arasındaki finalin ilk ayağına Boca Juniors ev sahipliği yapmış ve mücadele 2-2 beraberlikle sonuçlanmıştı.

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmedi

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmediCedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup o…

Cedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup oldu. NBA’e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı’nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı. Milli basketbolcu Cedi Osman’ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle “double double” yaptığı Cavaliers’ta […]

Cedi Osman'ın "double double" yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 mağlup oldu.

NBA'e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı'nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı.

Milli basketbolcu Cedi Osman'ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle "double double" yaptığı Cavaliers'ta Jordan Clarkson 25, Colin Sexton 21 sayıyla oynadı.

Ev sahibi ekipte ise Russell Westbrook 23 sayı, 19 ribaunt, 15 asistle "triple double" yaparak galibiyetin mimarlarından oldu. Jerami Grant 21, Paul George 18 sayıyla skora katkı sağladı.

Milli basketbolcu Ersan İlyasova'nın formasını giydiği Milwaukee Bucks, sahasında Chicago Bulls'u 116-113 mağlup etti.

Ersan İlyasova'nın 9 sayı, 6 ribauntla oynadığı Bucks'ta Giannis Antetokounmpo 36 sayı, 11 ribaunt, 8 asistlik performansıyla takımının skor yüküne büyük katkıda bulundu. Malcolm Brogdon 24 sayı üretti.

Bulls'ta ise Jabari Parker ve Zach LaVine 24'er, Ryan Arcidiacono 22 sayıyla maçı tamamladı.

Furkan Korkmaz'ın 22 dakika süre aldığı ve 11 sayı, 1 ribaunt, 1 asistle oynadığı maçta Philadelphia 76ers, sahasında New York Knicks'i 117-91 yendi. Ev sahibi takımda Joel Embiid 26 sayı, 14 ribaunt, 7 asistle "double double" yaptı.

SonuçlarCharlotte Hornets-Atlanta Hawks: 108-94Philadelphia 76ers-New York Knicks: 117-91Brooklyn Nets-Utah Jazz: 91-101Houston Rockets-Dallas Mavericks: 108-128Milwaukee Bucks-Chicago Bulls: 116-113Minnesota Timberwolves-San Antonio Spurs: 128-89New Orleans Pelicans-Washington Wizards: 125-104Oklahoma City Thunder-Cleveland Cavaliers: 100-83Portland Trail Blazers-Orlando Magic: 115-112Los Angeles Clippers-Phoenix Suns: 115-99

Aynı başlıktaNBASonuçlar

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandı

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandıUEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Ş…

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00’te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi. A Grubu’nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı. Puanını […]

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi.

UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00'te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi.

A Grubu'nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı.

Puanını 10'a çıkaran Borussia Dortmund ile lider Atletico Madrid'in adlarını son 16 turuna yazdırdığı grupta, Club Brugge ise UEFA Avrupa Ligi'ne kaldı.

B Grubu'nda Barcelona, konuk olduğu PSV'yi 2-1 yendi. İspanyol ekibinin gollerini Lionel Messi ve Gerard Pique atarken,Hollanda temsilcisinin tek golünü ise Luuk de Jong kaydetti.

Bu sonuçla Barcelona, 13 puanla grubunu lider tamamlamayı garantileyerek son 16 turuna kaldı. PSV ise 1 puanla grubu son sırada tamamlayarak Avrupa arenasına veda etti.

Grubun diğer mücadelesinde Tottenham konuk ettiği Inter'i 80. dakikada Christian Eriksen'in golüyle 1-0'la geçti. 7'şer puana sahip iki takım arasından üst tura çıkacak ekip, gruptaki son maçların ardından belli olacak.

Büyük rekabetin yaşandığı C Grubu'nda, Fransa ekibi Paris Saint-Germain (PSG), konuk ettiği İngiltere temsilcisi Liverpool'u 13. dakikada Juan Bernat, 37. dakikada Neymar'ın ağları sarsmasıyla 2-1 yendi. Liverpool'un tek golünü, 45 1'inci dakikada penaltıdan James Milner ağlara gönderdi.

Neymar, attığı golle Şampiyonlar Ligi'nde en çok ağları sarsan Brezilyalı futbolcu konumuna geldi.

Grubun diğer karşılaşmasında İtalya temsilcisi Napoli, konuk ettiği Sırbistan ekibi Kızılyıldız'ı 11. dakikada Marek Hamsik, 33. ve 52. dakikalarda Dries Mertens'in fileleri havalandırmasıyla 3-1 mağlup etti.

Bu sonuçların ardından C Grubu'nda Napoli 9 puanla lider, PSG 8 puanla ikinci, Liverpool 6 puanla üçüncü, Kızılyıldız 4 puanla son sırada yer aldı. Grupta üst tura çıkan ve Avrupa Ligi vizesi alan takımlar, son maçların ardından belli olacak.

D Grubu'nda ise lider Portekiz ekibi Porto, konuk ettiği Schalke 04'ü Eder Militao, Jesus Corona ve Moussa Marega'nın golleriyle 3-1 yendi. Almanya temsilcisinin tek golünü, penaltıdan Nabil Bentaleb kaydetti.

Grupta 13 puanlı Porto ve 8 puanlı Schalke 04 son 16 turuna adlarını yazdırırken, 4 puanlı Galatasaray ile 3 puanlı Lokomotiv Moskova, son hafta maçlarında alacakları sonuca göre UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele etmeye hak kazanacak.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlar

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’…

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, “Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek.” dedi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol […]

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu'nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova'ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, "Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek." dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol yollarında sıkıntılarının olduğunu söyledi.

Deneyimli teknik adam, yedikleri gole kadar kadar iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirterek, "Tesadüf eseri yediğimiz gol bizi devreye mağlup soktu. İkinci yarı yediğimiz ikinci golün ardından kazanma ihtimalimiz yoktu, Lokomotiv bizden daha iyi oynadı." diye konuştu.

Genç savunma oyuncusu Ozan Kabak'ı başarılı oyunu nedeniyle tebrik eden Terim, "İyi oynayan da bizim oyuncumuz kötü oynayan da bizim oyuncumuz. Herkes, Galatasaray’da oynamanın çok önemli olduğunu bilmek zorunda. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Bu büyük bir handikap." ifadelerini kullandı.

Fatih Terim, yaklaşan transfer döneminin Galatasaray için büyük önem taşıdığına dikkati çekerek, "Ocak transfer dönemi çok önemli, çok şeyi belirleyecek. Bunlardan daha önemlisi, mağlubiyeti kabullenmeyen, futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir takım ortaya koymak. Bu süreçte de asgari zararla devam etmek bizi çok mutlu eder." değerlendirmesinde bulundu

Bir soru üzerine Manuel Fernandes'in çok beğendiği bir futbolcu olduğunu kaydeden Terim, "Şu anda gündemimizde böyle bir transfer yok ama futbol bu, yarın ne olacağı belli olmaz." yorumunu yaptı.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlarGalatasarayEkipFatih TerimSporcu

Samandıra’da Ersun Yanal sesleri

Samandıra’da Ersun Yanal sesleriFenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ers…

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu. Süper Lig’in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplandı. Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski […]

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu.

Süper Lig'in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplandı.

Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski teknik direktörlerinin takımın başına getirilmesi için çağrıda bulundu.

Taraftarlar, yağmurlu havaya rağmen uzun süre alandan ayrılmazken, emniyet güçleri geniş güvenlik önlemi aldı. Bu sırada polis ekipleri, taraftarlara dağılması için birçok kez anons yaptı.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumuErsun YanalSporcu

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlaması

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlamasıNijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve …

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu’ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF’nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka’nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja’daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin […]

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı.

Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu'ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF'nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka'nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi

EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja'daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin ise 5 Mart'ta yapılacak bir sonraki duruşmaya kadar yetkililerin yurt dışına çıkmalarını yasakladığını kaydetti.

EFCC, NFF yetkililerini 2015 yılında Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA), Nijerya futbolunun gelişmesi için federasyona verdiği 9,5 milyon doları zimmetlerine geçirmekle suçluyor.